doświadczenie i profesjonalna obsługa prawna firm warszawa

Łukasz Reszka

Adwokat, Partner

Adwokat w Okręgowej Izbie Adwokackiej w Warszawie. W 2006 r. ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Następnie skończył aplikację adwokacką i z powodzeniem prowadził indywidualną kancelarię adwokacką. W roku 2013 ukończył na wydziale Zarządzania i Dowodzenia Akademii Obrony Narodowej studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Lotnictwem oraz w roku 2014 studia podyplomowe Prawo Lotnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego.
213
Doświadczenie zawodowe zdobywał w warszawskich kancelariach prawnych w tym w kancelarii Reps Wojnar Gajek i Wspólnicy oraz w spółkach kapitałowych, w tym w spółkach z udziałem Skarbu Państwa, a także w ramach indywidualnej kancelarii.
213

Łukasz Reszka specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu prawa cywilnego w tym prawa budowlanego i gospodarczego. Posiada bogate doświadczenie w zakresie prawa karnego. Ponadto zajmuje się prawem lotniczym.
213

Posiada również szerokie doświadczenie z zakresu prowadzenia sporów sądowych, w których reprezentuje klientów indywidualnych oraz podmioty gospodarcze.

porady prawne warszawa

Języki obce
Angielski

radca prawny warszawa

Telefon stacjonarny
+48 606-973-049